• |
ide | kryesore

VIDEO/ Strakosha pëson një gol që duhet parë 2 herë

Arkiva, F1, Sport

Lazio zhvilloi takimin e vlefshëm për turin e 1/8-ave të Kupës së Italisë ndaj ekipit të Serisë B, Cittadella. Kryeqytetasit fituan me shifrat 4-1, por goli që bëri më shumë përshtypje ishte pikërisht ai i miqve.

Një predhë e Bartolomeit nga goditja e dënimit e la portierin Strakosha me gojë hapur dhe në pamundësi për të bërë diçka për të mbajtur rrjetën të paprekur. /lapsi.al/


1 Comment

  1. Bartolomeu ka gjuajtur pa mur. Muri i gjithi largohet dhe le te hapur pjesen ku behet gjuajtja. Strakosha nuk ka faj pasi po kujdesej per pjesen ku mund te anashkalohet muri. Nuk e priste qe lojtaret e vet do te largoheshin duke lene murin e krejt te hapur porten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu