• |
ide | kryesore

Sokol Balla konfirmoi largimin nga Topi, vjen reagimi i Vjollca Hoxhës: Nuk u shemb Roma se iku Koli

Lajme, Të fundit

Gazetari Sokol Balla iku nga Top Channel duke e konfirmuar vetë këtë gjë naten e nderrimit të viteve, me një postim në Twitter ku shkruante: Sot rruget ndahen këtu me Top Channel.


Por një ditë me pas, i është pergjigjur Vjollca Hoxha, pronarja e Top medias, ku në nje shkrim postuar edhe ne faqen e webit te Top Channel, shkruhet:


Natyrisht që ikja e Sokol Ballës është një goditje, por nuk është fundi. Ka plot të tjerë në tregun mediatik që mbushin boshllëkun e krijuar, bile edhe mund të jenë më të mirë. Kjo nuk do të thotë se Sokol Balla nuk është gazetar VIP dhe me një zgjuarsi e nuhatje te lindur për gazetar. Por nuk u shemb Roma se iku Koli”.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *