• |
ide | kryesore

Mediat në Prishtinë: Haradinajt i refuzojnë vizën edhe për Britani. E mohon zyra e Kryeministrit

Lajme, Të fundit

Avni Arifi, këshilltar i Kryeministrit dhe shef i kabinetit të tij e ka mohuar lajmin që të parit të ekzekutivit, Ramush Haradinaj i është refuzuar viza për në Britani të Madhe.

Arifi madje këtë e ka quajtur shprehje të urrejtjes patologjike që disa njerëz kanë ndaj Hardinajt.


“Informata e rrejshme e Kohës Ditore për vizën e Kryeministrit është shprehje e urrejtjes patologjike dhe tradicionale që keta njerēz kanē ndaj zotit Haradinaj. Shpreh keqardhje që ne nuk mund të ju shërojmë. Ne mundem të ju japim informacione të sakta por për shërim shkoni diku tjetër”, thuhet në reagimin e tij të publikuar pak çaste më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu