• |
ide | kryesore

Intervistat në media/ Çfarë tha 32 vjeçarja nga Vlora pasi vrau burrin dhe vjehrrën

Lajme, Të fundit

Pas vrasjes së bashkëshortit dhe vjehrrës, Hysnie Hoxhallari dha disa intervista për mediat ku sqaronte se kishte qenë në dhomën tjetër kur kishte rënë zjarr në shtëpi.


“Atje në atë dhomë rrinim, unë u çova dhe shkova në shtëpi të vija djalin në gjumë. Kur ndjeva pashë që Olsi nuk ndodhej në krevat ata rrinin deri vone shikonin televizor ishte errësirë, dola hapa derën nuk hapej”, – tregon Hysnie Hoxhallari, bashkëshortja e Olsit.Hysnie Hoxhallari ka bashkëpunuar me një person të quajtur Kasëm Pirjasi, 26 vjeç për të vrarë dhe më pas djegur bashkëshortin dhe vjehrrën e saj. Policia tha se dy viktimat janë goditur barbarisht, kur kanë qenë në gjumë dhe për të feshur gjurmët autorët i vunë flakën shtëpisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *