• |
ide | kryesore

Aktorja amerikane bën operacion vaginën, e publikon videon live

Paparazzi, Slider

Farrah Abraham është nënë e një vajzë, është 26-vjeç, është aktore në Amerikë dhe ka zgjedhur ta ndezi Instagramin ditën e djeshme.


Së fundmi ajo ka kryer një operacion në zonën intime për të bërë labiaplasty (për zbukurimin e vaginës) dhe këtë operacion e ka ndarë edhe më ndjeksit e saj, duke bërë live gjatë kohës së operacionit. I gjithë operacioni kushtoi $2,700. Pas përfundimit të operacionit Farrah thotë: “Duket perfekte, jam perfekte, vagina ime është perfekte”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.