• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktorja Pamela Gidley

Paparazzi, Slider

Pamela Gidley u bë e njohur me rolet e saj në disa nga serialet e njohura.


Aktorja e njohur u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 52 vjeçare. Të afërmit njoftuan se vdekja ishte për shkaqe natyrale. Pamela Gidley u quajt gruaja më e bukur në botë dhe u bë e njohur në shfaqje të tilla si, Crime Scene Investigation, The Closer dhe MacGyver apo në rolin e Teresa Banks në filmin ‘Twin Peaks, Fire Walk with Me’ në vitin 1992.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.