• |
ide | kryesore

Krimet e Rënda operacion në të gjithë vendin, disa të arrestuar

Lajme, Të fundit

Prokuroria për Krimet e Rënda ka organizuar një operacion për goditjen e një grupi trafikantësh droge. Nga të dhënat e para ësohet se operacioni është kryer në të gjithë vendin ku dhe janë arrestuar disa persona. Detaje të tjera priten, pasi operacioni vijon ende. Hetimet ndaj grupit të trafikantëve kanë nisur prej disa muajsh nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu