• |
ide | kryesore

Mijëra dollarë për tu dukur si Kim K, modelja transformohet (Foto)

Paparazzi, Slider

Një grua ka pozuar nudo për treguar rezultatet e operacioneve plastike për tu dukur si idhulli i saj Kim Kardashian.


25 vjeçarja Jennifer Pamplona nga Sao Paolo, Brazil, u shfaq e mbuluar vetëm me bojë të shkëlqyeshme për një set fotografik të frymëzuar nga ylli i Keeping Up With The Kardashian. Ajo ka shpenzuar 500,000 $, duke transformuar pothuajse çdo pjesë të trupit të saj, duke hequr katër brinjë dhe duke injektuar katër shtresa silikon në të pasme.Jennifer tha: “Pas gjithë operacionit dhe procedurave të mia jam shumë e lumtur, ndonjëherë mendoj se të gjitha paratë që kam shpenzuar mund të ishin në llogarinë time bankare, por në të njëjtën kohë jam aq e lumtur.“Kam shpenzuar shumë para, por ndjehem shumë e sigurt me veten time dhe kam fuqinë për të fituar më shumë para për shkak të pamjes time.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *