• |
ide | kryesore

Nis sfida, Franca dhe Australia në provën e parë…

Rusi 2018, Sport

Starton ndeshja mes Francës dhe Australisë, e para për Grupin C.
Formacioni më i mirë në fushë për Deschamps, që rreshtohet me tre sulmues, me Griezmann që luan në qendër.
Australia me 4-2-3-1 e propozuar është e kujdesshme dhe kërkon të fitojë surorioritet në mesfushë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu