• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen shfaqet për herë të parë pas lindjes

Paparazzi, Slider


Chrissy Teigen vetëm 6 javë më parë solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vogëlushin Miles.Mbrëmjen e kaluar ajo është shfaqur për herë parë që pas lindjes në një event në Los Angeles dhe format e saj janë përfolur shumë pozitivisht në media.Chrissy kishte veshur një fustan të zi me dekolte të hapur me rrip në mes që nxirrte në pah gjoksin dhe këmbët e saj të tonifikuara. Ajo është shprehur në një intervistë se sekreti për një trup të mirë pas lindjes është të ushqyerit shëndetshëm.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *