• |
ide | kryesore

Besi dhe Xhensila tregojnë përgatitjet për bebin (FOTO)

Paparazzi, Slider

Bes Kallaku dhe  Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar ditët e fundit të pritej së ëmbël.

Para disa ditësh Xhensila postoi në Instaram dhomën e bebes që pritet të vijë në jetë dhe është për tu thënë se ishte fantastike. Por as Besi nuk ngelet mbrapa edhe ai e ka treguar sesa i përkushtuar është. Së fundmi është fotografuar duke bërë blerjet e fundit para se të vijë në jetë vajza e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu