• |
ide | kryesore

FOTO/ Yllit të Donald Trump në Hollywood i vënë kazmën, autori në kërkim

Lajme, Të fundit

Ylli i kushtuar presidentit amerikan Donald Trump në Walk of Fame në Hollyëood është shkatërruar plotësisht me një kazmë. Gazetari i NBC Los Angeles, Jonathan Gonzalez ka shpërndarë në Twitter pamjet e yllit të dëmtuar.


Sipas disa dëshmitarëve, autori i gjestit ishte një burrë i cili ishte prezantuar me një kuti kitare në dorë. Prej andej ka nxjerrë një kazmë dhe ka shkatërruar yllin e kreut të Shtëpisë së Bardhë. Personi është larguar para se të vinte policia duke humbur gjurmët. ©LAPSI.al


Image result for donald trump walk of fame star Image result for donald trump walk of fame star Image result for donald trump walk of fame star Image result for donald trump walk of fame star Image result for donald trump walk of fame star

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *