• |
ide | kryesore

“Pse nuk flet? O langaraq!” si e shanë gazetarët vrasësin e prangosur në gjyq (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Nuk dihet nëse deshën thjesht ta provokojnë për t’i marrë ndonjë reagim Ritvan Zykajt, apo gazetarët mezi kishin pritur të shfryjnë dhe të shajnë ndaj 24 vjeçarit, që rrinte i prangosur në sallën e gjyqit në Vlorë.

Gjithsesi sapo hynë në sallë, reporterët nisën t’i flasin me përbuzje. Ndonjë prej tyre dëgjohet edhe që shan.

“Thuj një gjë, thuaj një gjë se atje u tregove trim i madh! Langaraq! Pse s’flet ore?” dëgjohen gazetarët e nevrikosur me Ritvan Zykajn, vrasës i 8 personave, mes të cilëve dy fëmijë.

12 Comments

 1. Gazetaret te bejne detyren e tyre te informimit publik sa per reagimin e tyre ndaj te pandehurit per krimin qe ka bere me duket pa vend.

 2. Gazetaret te ejne punun e vet e mos tajne si trima se jane gjith te shitur e po shkatrroj gjith shqiperine me pislleqet e tyre. Ndersa FAMILJEVE TE VIKTIMAVE NGUSHLLIME TE SINQERTA NGA ZEMRA IME.Porsoni qe kaba krimin duhet te marre 8 Denime me burgim te perjetshem.

  1. E nxorri koken Berti. Njehere komenton Si berti ,heren tjeter si Selimi.Bile edhe dialektin e ndryshon. Pse keshtu o Bert?

 3. Gazetaret?! Keta mund te jene vetem kalemxhinj te rendomte. I pandehuri, shpallet zyrtarisht fajtor vetem nga gjykata jo prej kujt ti teket ta quaje te tille.

  Ne kete kete vend jane bere shume barbarizma pa gjyq. Kur as gazetari nuk i shpeton dot kesaj mendesie cmund te presesh prej te tjereve.

 4. sa qejf do kisha qe keta gazetare te shanin dritan dajtin keshtu 😀 😀 😀 , pikerisht me kete percmim e me kete poshterim qe duan ti bejne kriminelit nga resulaj . do ishin fshehur si minjte nga dritan dajti

  po sikur ti flisnin keshtu psh shullazit ??? hahahahaahhaahah

  keta gazeKare e bejne ne breke sa e shohin shullazin jo me ti drejtohen me poshterim dhe percmim.

  po ca pret keshtu kane perfunduar keta lapskaret shqiptare, gjejne nje te mbaruar nga resulaj-selenice qe te vret per pula nga budallaleku .
  ketyre dhe horri me ordiner i lagjes ia mer dy mij lekshin e sanduicit apo slimsin e fundit.

  ketu nuk ka gazetare. Ketu ka lapskare ordiner, ose nevojtore publike si Kol Sallaksi, Fevziu etj ku cdo politikan dhjet nevojat e veta ne emisionet e tyre
  hajt pordhuni tani sdalloni dot mizen nga kau

 5. Nuk e kuptoj pse te gjithe komentuesit i dalin ne ndihme ketij krimineli. Apo eshte vetem nje komentues qe komenton? Edhe vdekjen e ka pak ky kriminel

 6. dhe kush e quan langaraq kazanet e kazanja e rames.po me kesi langaraq si frroku,ndoka,prenga,aleksander e luiza xhuvani,balili,xhelili,tahiri,habiljat,shullazi,,toni i kombinatit,bami,etj kriminel erdhi rama ne pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu