• |
ide | kryesore

Angelina Jolie, në formë pas ndarjes me Brad (FOTO)

Paparazzi, Slider

Angelina Jolie nuk i ka shpëtuar aparatit fotografik këtë fundjavë teksa bënte pazar dhe drekonte me të birin, Pax. Pavarësisht stresit që ka përjetuar prej më shumë se 2 vitesh teksa lufton me ish-bashkëshortin, Brad Pitt për kujdestarinë e fëmijëve, aktorja është shfaqur në formë perfekte.Ajo çka nuk i ka shpëtuar syrit të fansave të saj ka qenë veshja.


Jolie kishte zgjedhur një fustan bezhë dhe një pelerine në të njëjtën ngjyrë, të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.Jemi mësuar ta shohim të vishet me të zeza më shumë sesa duhet, por ky ndryshim është pëlqyer nga çdo njeri.


Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Angelina Jolie and her son Pax grab lunch at Perch restaurant in Downtown LA before going shopping on Melrose Place.
Pictured: Angelina Jolie
BACKGRID USA 26 AUGUST 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu