• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ U kap pa patentë, modelja u ofron seks 2 policëve

Lapsi Leaks

Kira Mayer është modele e njohur në Rusi. Kuptohet më së shumti në rrjetet sociale ku ka mijëra ndjekës për shkak të formave të saj trupore. Por tashmë bukuroshja do të duhet të vuajë 18 muaj burg me një vendim të dhënë nga gjykata.


Sipas “Mirror”, gjithçka nisi në një ndalim rutinë të policisë ku ajo u kap duke drejtuar automjetin e saj tip Mercedes Benz pa pasur leje drejtimi.


https://www.youtube.com/watch?v=Yl4re-9YavM

Përballë kësaj shkeljeje, ajo tentoi t’i korruptonte dy oficerët e policisë që e ndaluan me një “raport seksual mes të treve”.

Por policët e refuzuan propozimin. Ajo doli nga makina dhe i goditi. Gjykata e dënoi për drejtim të paligjshëm automjeti dhe tentativë korrupsioni përmes akteve seksuale. ©LAPSI.al

Image result for Kira Mayer Image result for Kira Mayer Image result for Kira MayerImage result for Kira Mayer


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *