• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen tregon për herën e saj të parë me John

Paparazzi, Slider

 Chrissy Teigen ka zbuluar një fakt interesant për jetën e tyre bashkë. Në emisionin “Watch What Happens LIVE” të Andy Cohen, modelja zbuloi që ata kishin kryer marrëdhënie seksuale që në takimin e parë.


Bëhet fjalë për filmimet e videoklipit “Stereo” të John Legend përpara 8 viteve. Aty u takuan për herë të parë sepse Chrissy ishte modelja e klipit.


“Ishim gjithë ditën në filmimet e klipit muzikor, pastaj unë shkova në një nga shfaqjet e tij dhe… po…”- u shpreh Teigen duke qeshur, duke e lënë të kuptohet se çfarë ka ndodhur më pas.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.