• |
ide | kryesore

Kanye West, takim pune me Trump

Paparazzi, Slider

Duket se reperi Kanye West e ka marrë seriozisht mbështetjen për Donald Trump dhe angazhimin e tij për drejtimin e Amerikës.


Ata do të takohen të enjten në Shtëpinë e Bardhë dhe do të diksutojnë mbi dhunën e cila ka arritur në nivele të larta në Chicago qytetin e lindjes së reperit.Por nuk do të ndalen me kaq pasi ata do të vazhdojnë bisedën që nisi bashkëshortja e reperit me presidentin në lidhje me reformën e burgjeve. Ky është një problem të cilin çifti e kanë hedhur në diskutim shumë kohë më parë.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.