• |
ide | kryesore

Berguzar Korel heq dorë nga aktrimi

Paparazzi, Slider

Berguzar Korel ka njoftuar ndjekësit e saj se ka hequr dorë nga aktrimi.

Në deklaratën e bërë së fundmi aktorja shprehet se tani është e qetë dhe dëshiron t’i përkushtohet maksimalisht familjes së saj. Ajo kishte nevojë të qetësohej pak dhe të kalonte pak kohë në shtëpinë e saj me njerëzit e dashur.

Për këtë arsye, ajo i ka dhënë pauzë projekteve deri në momentin që do ndihet e gatshmë të rikthehet sërish në ekran.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu