• |
ide | kryesore

Lista/ Parrullat ekstreme që u hodhën sot në Bularat (fotot)

Arkiva, Të fundit

Varimi i Kostandin Kacifas, minoritarit të vrarë pak ditë më parë nga policia është kthyer sot në Bularat në një manifestim të nacionalistëve ekstremistë grekë, që do të ndaloheshin nga policia në çdo vend demokratik të botës. Ja cilat ishin parrullat kryesore të idhtarëve të vorio epi

Vorio Epiri është Greqi

Maqedonia është Greqi

Gjaku na thërret të djegim shqiptarin

Shqiptarë të poshtër.

Zjarr kundër qenve shqiptarë.

Gazetarët shqiptarë janë të poshtër.

©Lapsi.al

5 Comments

  1. tani ne duar e shqiptareve ka fakte ,keta ekstremist sipas ligjeve kushtetuese duhet te ishin denuar,,por sipas ligjeve te korrupsionit ,keta i lejojne te bejne cte duan ,por kombi shqiptare ka te drejten ,permes nje referendumi te bie dakort te ngreje padi ,ndaj gjith ekstremisteve qe kan injoruar shqiptaret me ze dhe figur ne gjykaten e te drejtave njerzore,per ti vene nje gjobe ,qe ta paguajn si frengu pulen vetem keshtu greket zen mend ky eshte mendimi lire

  2. po po flisni kto ndyrsirat po vijn dhe po na shajn dhe ktu ne shqiperi.Duhet me vepru se me llafe eeeeeeè nuk vjen asgje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu