• |
ide | kryesore

Kylie reagon për tradhëtinë e Travis Scott,’Po më frikësoni’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Vetëm pak ditë më parë në mediat e huaja u përhap lajmi se reperi Travis Scot tradhëtonte Kylie Jenner.

Ky lajm shokoi klanin Kardashian-Jenner dhe të gjithë po paragjykonin reperin. Por me sa duket lajmi nuk është i vërtetë dhe këtë e ka treguar vetë Kylie nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’. Ajo u shpreh e shetësuar duke ju kërkuar mediave të mos tallen me familjet serioze.

“I rremë. Nuk e di nëse ky është një eksperiment i mediave për të bërë kuriozë njerëzit, por ju po ngatërroheni me njerëz realë, me familje reale. Unë jam e lumtur që lidhja ime është shumë e fortë. Interneti ma shpif ndonjëherë”,- shkruan Kylie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu