• |
ide | kryesore

Kylie Jenner ngre dyshime për një shtatëzani të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Fansat e Kylie Jenner janë të bindur se ajo është shtatzënë për herë të dytë, pasi kanë vënë re disa shenja. 24-vjeçarja nuk ka reaguar ende për këto lajme, por shtatzëninë e parë e mbajti totalisht të fshehtë.

Kur ishte në pritje të vajzës së saj, Stormit, ajo fshehu barkun e rrumbullakosur dhe nuk e përdorte shpesh Instagramin dhe nuk i konfirmoi zërat derisa lindi e vogla. Por fansat kanë nisur të kontrollojnë Instagramin e saj dhe kanë vënë re disa shenja që tregojnë se ajo mund të jetë në pritje të një fëmije të dy Fansat e saj besojnë se Kylie po poston foto të vjetra në Instagram për të fshehur shtatzëninë. Ajo publikoi një foto të saj veshur me një fustan jeshil për ditëlindje dhe ndjekësit vunë re thonjtë ishin të njëjtët me ata që ka pasur në muajin qershor.


Gjithashtu fansat vunë re diçka të pazakontë në mesazhet që mori për ditëlindje nga miqtë dhe familjarët.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.