• |
ide | kryesore

Klaudia Pepa tregon për takimin me Albin dhe Albën

Paparazzi, Slider

Klaudia Pepa tashmë prej disa ditësh është rikthyer nga Italia në Shqipëri sepse u përzgjodh nga stafi së bashku me Bora Zemanin   të  prezantonin  edicionin e 20-të të “Kënga Magjike” në krah të Ardit Gjebreas.

Në një intervistë për emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës i cili  këtë javë i dedikohet krejtësisht spektaklit të “KM”   Klaudia është pyetur nëse është shkëmbyer koridoreve me ish-bashkëshortin e saj Albi Nakon dhe a kanë folur me njëri tjetrin? Ajo  pa asnjë kompleks u përgjigj kështu: “Para ca ditësh ishte me grupin e baletit… me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi edhe Alba, e u treguan shumë të mirë, i putha i përqafova.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu