• |
ide | kryesore

Beren Saat rikthehet sërish në ekran me partnerin e saj

Paparazzi, Slider

Beren Saat, është duke punuar për projektin e saj më të ri.

Por, e veçanta e tij, është se pas shumë vitesh, ajo do të bashkëpunojë me Selcuk Method. Dy aktorët kanë punuar përpara shumë vitesh bashkë, në një nga serialet e para që Beren ka xhiruar. Praktikisht, kur ajo ishte duke hedhur hapat e saj të parë si aktore. Kohët e fundit, Beren ka refuzuar çdo rol që i është ofruar, dhe ka qenë pikërisht pjesmarrja e Selcuk në projekt, ajo që e ka bërë aktoren të pranojë menjëherë rolin pa e menduar gjatë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu