• |
ide | kryesore

Mel B, aksidenti që e çoi në gjendje të rëndë (Foto)

Paparazzi, Slider

Dy brinjë të thyera, plagë në një krah dhe në një dorë dhe bëhet fjalë për njërën nga antaret e grupit të njohur Spice Girls, Mel. B. Këngëtarja ka përfunduar në kirurgji me urgjence për një ndërhyrje që zgjati tre orë.

Dhe kështu ribashkimi i Spice Girls u krye në një dhomë spitali, me shoqet që erdhen për të takuar miken e tyre dhe gati për të bërë një selfie (edhe me permbajtje humori) që u postua në Instagram.


Mel B postoi një foto me krahun e mbështjelle në një mbrojtese duke shpjeguar në komentin e fotos se kishte pasur nevoje për kura urgjente me të cilat i ishin riqepur krahu dhe dora, ndërsa për brinjët duhet të qëndrojë pa levizur disa ditë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.