• |
ide | kryesore

FOTO/ 16-vjeçari i virgjër fiton lotarinë për të qëndruar 4 ditë në ishullin e seksit

Arkiva, Lapsi Leaks

Fituesi i biletave falas për 4 ditë te ishulli i seksit është një 16-vjeçar i virgjër. Bëhet fjalë për një udhëtim katër-ditor te një ishull misterioz në Karaibe, ku bileta kushton zakonisht 5000 euro, dhe pjesëmarrësve u ofrohet alkool dhe seks pa kufi, e madje edhe përdorim droge. Vetëm 50 vende janë të lira.


Fituesi është Brajani, një 16-vjeçar-nga Kili, i cili jeton me prind5ërit në Nju Jork. Dhe madje e kishte bërë aplikimin duke përdorur kartën e kreditit të babait, pa i thënë gjë. Megjithatë, prindërit i kanë dhënë leje të shkojë.


Ky eveniment, që ka marrë shumë kritika për shthurjen që ofron, organizohet nga një kompani kolumbiane turizmi. Për t’u bërë pjesë e lotarisë, pjesëmarrësit duhet të blejnë diçka nga faqja e tyre e internetit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu