• |
ide | kryesore

Cardi B, deklaratë për pjesën intime të Offset

Paparazzi, Slider

Edhe pse kishte qëndruar stoike deri tani Cardi B u dorëzua dhe në një video “Live” ajo ka pranuar se i mungon ish-i i saj Offset. Më shumë se gjithçka i mungon penisi i partnerit dhe nuk u ndal duke u shprehur se:

“Më mungon shumë të them të drejtë. E dua … në fytin tim… brenda meje të më çmendë… ka thënë reperja duke shokuar ndjekësit e saj shkruan E! Online.

Në fakt Offset u mundua me shumë mënyra të pajtohet me Cardi B-në duke i kërkuar falje por duket se do të kalojnë bashkë vetëm Krishtlindjet me vajzën e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu