• |
ide | kryesore

Video/ Messi, doje ta bëje vërtetë? Veprim i çmendur i Pleshtit në stërvitje

Sport, Video

Fitoi goleadorin e 2018, por viti i ri ka nisur përsëri me të njëjtin ritem, madje edhe në stërvitje për Lionel Messi. Ende pa zbritur në fushë Barcelona për 2019, Pleshti nuk ka dashur të presë, por spektaklin ka filluar ta japë në stërvitje.


E pikërisht në ndeshjen e kontrollit, argjentinasi ka bërë një veprim të cmendur, aq sa për të dyshuar nëse donte vërtetë ta bënte, apo ishte rastësi: në topin e gjatë të portierit, një prekje në ajër me të majtën dhe topi në trekëndësh…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu