• |
ide | kryesore

E krahasojnë me Lady Gaga-n, Ava Max ka një koment për të

Paparazzi, Slider

Fill pas lançimit të saj, ajo krahasohet tanimë pothuajse në çdo artikull me Lady Gaga-n. Ylli shqiptar në rritje e konsideron këtë krahasim si kompliment, teksa thekson se askush nuk mund të jetë si Gaga.

“Ajo ishte një nga divat më të mëdha të kohës sonë, dhe vazhdon të jetë”, u shpreh 25-vjeçarja për “Gay Times”. “Ajo ndodhet në treg prej shumë kohësh dhe nuk do zhduket asnjëherë”, tha ndër të tjera ajo, e cila vuri në dukje edhe afërsinë gjeografike me Gaga-n. “Unë jam shqiptare, ndërsa ajo është italiane. Kështu që jemi fqinje pak a shumë.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu