• |
ide | kryesore

FOTO/ Trupi i Jurgen Kurtit në trotuar menjëherë pas atentatit (Pamje të rënda)

Lajme, Të fundit

26-vjeçari Jurgen Kurti u ekzekutua rreth orës 22.20 të së hënës në kryeqytet në rrugën “Zef Jubani” pranë shtëpisë së tij. Kurti, sapo kishte dalë nga një palestër në këtë zonë dhe po kthehej në këmbë në banesë. Ai u qëllua me pistoletë nga një makinë tip Benz E-Class, i zi, në lëvizje.

Plumbat i kanë marrë menjëherë jetën. Autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes duke humbur gjurmët. Fotoja më sipër është dërguar në adresën e lapsi.al menjëherë pas vrasjes, por po e publikojmë të retushuar për shkak se imazhet janë të rënda. ©LAPSI.al

8 Comments

  1. Policia e Lesh Persheshit .. shtet leshi. Next Crime .. on loading! Pa force zbuluese, pa force parandaluese .. pa patrulla ne qender te Tiranes, ju hyft gazi helmues qe leshoni ne by the o policat e Lesh buz pid hit! Ndjeste paste dhe ky i shkrete qe nuk u shpetua dot!

  2. Kur e lexova titullin thash po ç’dreqin e paska vra ketë Norvegjes tuj u bazue në emnin !!!
    Sikur me qenë popull pa identitet!!

    1. Hahaha. Vertet spo ka me agim lulzim clirim luljeta lindita pranvera. Vetem ne nga te gjithe popujt qe njoh svejme emra shqip. Ky i ziu ndjese paste. Lapsi asnje media sduhet ti jape ato pamje, sado terheqese te duken per lexuesin. Cdo gje ka limit

  3. Nuk po gjen qetesi ky vend! Cdo dite degjojme vetem per vrasje! Rendi dhe qetesia pertoke! Shoqeria komplet ne depresion! Do fillojne robt te mbyllen neper shtepira pa rene nata, si ne ’97-en! Nuk them qe problemet me rendin kane filluar ne kohen ker erdhen keta, por shpresat gjasme ishin qe keta do te na iluminonin me ardhjen e tyre pasi i printe Mesia. Realiteti, nje m* i madh!

    Dalin neper studio TV me statistika neper duar, e na mbushin mendjen qe krimi ka renie. Mos harrojme se asgje nuk ka mbaruar. Tere ajo droge qe eshte kultivuar (qe keta e kane mohuar), do kete efektet e saj ne kohe. Ketu do jemi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu