• |
ide | kryesore

Luana i kthehet mediave serbe,’E urrej Serbinë’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Moderatorja ka treguar se ajo është krenare për vendin e saj.


Por siç duket kjo gjë nuk i ka pëlyqer mediave serbe të cilat kanë shkruajtur për moderatoren se ajo urren Serbinë dhe qenka për një Shqipëri të madhe. ‘Gazetat serbe paskan shkruar sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe KOSOVEN. Dhe unë ju them shumë mirë që e dini’ ka shkruar në postim Luana Vjollca.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *