• |
ide | kryesore

Mësohet kandidati i PS për Peqinin dhe disa kandidatë të “Bindjes Demokratike”

Lajme, Të fundit

Lorenc Tosku është kandidati zyrtar i Partisë Socialiste për kryetar të Bashkisë së Peqinit. Ky është emri i fundit që nuk ishte mësuar ende mediatikisht. Mësohen edhe emrat e pare nga kandidatët e Partisë “Bindja Demokratike” të Astrit Patozit.

Edmond Piroli do të garojë për bashkinë në Kurbin. “Bindja Demokratike” ka regjistruar edhe Arben Pohumin në Shijak, Sabri Ibrahimin si kandidat në Gramsh dhe Shkëlzen Qokën në Dibër.


5 Comments

 1. Po’ kjo Bindja sikur i kishte votato falloso
  Apo ska gjo
  Shqiperi hesapi.
  Patoci i Ka qef pseudonimet.

 2. Ka marrre fund. O te gjithe te vdekur e toke e djegur Shqiperia,o shqiptaret e lire e zot te fateve te veta duke varrosur njehere e pergjithmone keto falangra krimi pa dinjitet!

  Le ta dije Amerika e Europa se Shqipetaret nuk bashkjetojne me me kete kancer .

  Keto krimba krimi,cinike,prostituta politike,hamshore te vetkenaqur,plehra qe shesin e blejne lire fatet e kombit,pasurite kombetare? Jo me ! Fund kesaj mortaje qe na mbajti te semure tash 80 vjet ! Jo me!

 3. A E PATE SE ÇLOJE E PISET U BE NE PEQIN NGA TE DY KRAHET ?
  ISH KRYETARI I PD-se MORI MANDATIN SI DEPUTET SE I THANE QE DO JETE HASALLA KANDIDAT DHE JO AI. NDERSA PS-ja DEBATOI DJE DERI NE ORET E VONA PER HASALLEN KANDIDAT . TE JETE KAQ I ZOTI KY HASALLA ? NERI ME SHKOLLE TE BLERE , NUK KA PUNUAR SIKUR NJE DITE TE VETME DHE TE GJITHE (PS+PD) KUSH TA NXJERRE KANDIDAT? DHE TE MENDOSH SE PUSTECI ESHTE ME I RENDESISHEM SE PEQINI SI BASHKI , KUR PEQINI ,NJE VEND KOT PA PRESPEKTIV VE NE DYLUFTIM PD ME PS . PSE BEHET GJITHE KJO LUFTE ME MILITANTET E LLOJIT ? KETU NUK BEHET FJALE PER HASALLEN , KETU BEHET FJALE KUSH TE SHTJERE NE DORE AQIF RAKIPIN , SE KA MINIMALISHT NJE DEPUTET ME SHUME NE ZGJEDHJET E ARDHESHME . ME PAKE FJALE TE DYJA PARTITE NUK KANE HEQ DORE NGA KRIMI DHE MAFIA , PERKUNDRAZI BEJNE LUFTE KUSH TA KETE ALEATE . POPULL KETA JANE TE PABESUESHEM TE GJITHE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu