• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ermal Mamaqi rrëzohet në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës: E bëra vetë…!

Paparazzi

Filmi ‘Dy gisht mjaltë’ me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën është pritur përgjithësisht mirë nga publiku shqiptar. Për shkak të menaxhimit të mirë dhe publicitetit filmi i ka kaluar kufijtë.

Vetë dy protagonistët kanë qenë të pranishëm edhe në festivalin e Kanës, por në tapetin e kuq aktori ka pasur një moment të pakëndshëm. Duke ngjitur shkallët në krah të Elvanës, Ermali është rrëzuar, por duke postuar videon në rrjetet sociale, ai thotë se e bëri me qëllim.

“Hajt për hajër me nai çmim ishalla…? @2gishtmjaltë @elvanagjataaaa #cannesfestival Së shpejti edhe në Angli,Itali,Greqi dhe Amerikë. E bëra vetë rrëzimin për synin e keq”, – shkruan Ermali. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu