• |
ide | kryesore

Almeda publikon foton e parë të djalit (Foto)

Paparazzi, Slider

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë para një muaji. Çfti shpesh ka postuar foto të vogëlushit nuk kanë munguar dhe dedikimet për të, por fytyrën e të voglit nuk e kishim parë asnjëherë. Sot Efehan mbush 40 ditë që ka ardhur në jetë dhe Almeda ka vendosur të publikojë një video në ‘Instastory-n’ e saj, ku shfaqet me vogëlushin në krah, me filtrin e qenit në fytyrë, duke zbuluar kështu sytë e tij blu. Almeda duket se po e shijon shumë kë periudhë, madje pak ditë më parë, në një postim në ‘Instagram’ tha se do të donte të kishte dhe një fëmijë tjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu