• |
ide | kryesore

Bes Kallaku tregon gjestin e Agron Llakaj para shumë vitesh

Paparazzi, Slider

ftuar në ‘Late night show’, Besi ka zbuluar se në fillimet e tij ai flinte në karrige dhe moderatori asaj kohe i Portokalli Agron Llakaj ka qenë i pari që e ka ndihmuar.


“Nuk e kam thënë kurrë, por ja vlen ta them që Agron Llakaj ka qenë një nga ata që ka kontribuar jashtëzakonisht shumë për mua. Nuk dua ta bëj bajat fare, por në fillimet e mia flija në karrige. Agron Llakaj ka qenë personi që më hapi derën e shtëpisë dhe më tha hajde fli tek shtëpia ime,” është shprehur Besi në emision.


1 Comment

  1. ÇA NE E NXIRRNI KETE KURVE LARAMANE?
    KY ESHTE PESHTIROSJA VETE , JA KA VO BREKET NE KOKE MURGESHA KETIJ KARIT ME PANDOFLA .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu