• |
ide | kryesore

Kryemadhi zbulon dosjen e re: Dalin në përgjime Veliaj, Spiropali, Gjiknuri…

Lajme, Të fundit

E ftuar në “5 pyetje” me Babaramon, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur edhe për një dosje të re përgjimesh ku janë përfshirë të tjerë personazhe të lartë të Partisë Socialiste të cilët sipas Kryemadhit janë kapur në përgjime duke blerë vota.

Sipas Kryemadhit dosja quhet 30/6 dhe në të janë emrat e Damian Gjiknurit, Elisa Spiropalit, Erion Veliaj, si edhe Alket Hysenit.

“Ky edhe i bën zgjedhjet vetë edhe i vjedh vetë. A kemi rezultat përfundimtar të votimeve sot pas 12 ditësh se sa kanë marrë pjesë në votime.

E dini ju që ka edhe një Dosje 30/ 6 ku janë të përfshirë në përgjime Alket Hyseni, Elisa Spiropali, Damian Gjiknuri, Erion Veliaj që thonë duam 20 vota, duam 30 vota aty,

Ti kujton se më 30 qershor i kemi rënë gajdes. Jo ne kemi qeë vigjilentë edhe këtyre. Do tu vijë kohë. Ramën do ta mbysë zullumi i tij”, – tha Kryemadhi.

8 Comments

  1. Kot nuk thone se fytyra eshte pasqyre e shpirtit, shikojeni futyren prej travestie te katolikes se konvertuar qe e ka zene limfoma (kanceri i gjakut) e cila muk ka shpetim por per 6-muaj te cone tek te shumtit. Nuk e di se a mundet t’a ndimoje kisha e lacit apo kryqi prej teneqe qe mban ne qafe

    1. O Dylber Mavi! Sapo bëre autogol … nqs Monës i paskan ngelur pak muaj jetë ça karin kërkon që dogji mandatin duke hequr imunitetin dhe rrezikon burgun si dhe proteston në vënd që ti shijojë anembanë botës ato pak muaj jetë?! Çfarë llogjikë kokain-ike keni si gjithmonë o pederasta!

    2. Ca zoti le ti mer hajvon…ty te paskan lon e fluturu truni (po qe se ke pas nonjehere). Me kte injorance do ta heqi rilindja sufllaqen per koment.

    3. Sa ke mor që të dalësh nëpër site për të bo kontra o kazan i rilindjes…Nga njerëz si ty kena mor rruget ne dhe të tjerët qi po ikin çdo dit…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu