• |
ide | kryesore

Bella Hadid tërheq vëmendje me lookun e ri si Gigi

Paparazzi, Slider

Edhe pse në fillime ishte një bjonde natyrale, ajo kishte vendosur të shndërrohej në brune duke u diferencuar kështu nga motra e saj Gigi.

Së fundmi modelja ka vendosur të rikthehet në origjinë.


Nëpërmjet disa postimeve në Instastory ajo ka zbuluar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket më e ëmbël se kurrë. Me ngjyrën e re ajo duket si binjake e Gigi-t dhe kur të dalin të dyja në publik ne do e kemi të vështirë t’i dallojmë.Fotot janë realizuar për revistën e njohur “V” dhe duket se për këtë ndryshim modelja paska pasur një arsye të fortë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu