• |
ide | kryesore

Video/ Rrëzohet në pankinë nga infarkti: trajneri i Dinamos në spital me urgjencë

Sport, Video

Dinamo Bukuresht-Universitatea Craiova (java e dytë e kampionatit rumun) ka përjetuar minuta frike kur trajneri i skuadrës vendase, Eugen Neagoe, është goditur nga infarkti dhe është rrëzuar përtokë. 51 vjecari është ndihmuar menjëherë nga stafi mjekësor e pastaj është transportuar me ambulancë në spital, ku e ka marrë veten: tani priten kontrollet e mëtjeshme për gjendjen e tij fizike. Ndeshja, pas 15′ minutash pezullim për ti ardhur në ndihmë Neagoe, ka rinisur për tu mbyllur më pas me rezultatin 0-2.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu