• |
ide | kryesore

Mediat serbe krahasojnë Luanën me Kim K dhe Pamela Anderson (FOTO)

Paparazzi, Slider

Media boshnjake “Express” i ka dedikuar Luanes një shkrim dhe në të e krahason me emra të njohur.


 Në titull ata shkruajnë se Luana Vjollca është Jelena Karleusa shqiptare dhe në brendësi të tij ndajnë disa detaje lidhur me jetën e saj. “Express” shkruan se Luana është e fiksuar pas grimit dhe fotove seksi duke e krahasuar atë me Kim Kardashian dhe Pamela Anderson.
Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu