• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Po putheshin me pasion, të rinjtë bien nga ura dhe vdesin (VIDEO)

Lapsi Leaks

Një ngjarje e rëndë me pasoja fatale për 2 të rinj ka ndodhur në Peru. Të dashuruarit kanë rënë nga një urë 15 metra e lartë, duke humbur për rrjedhojë jetën.

Ngjarja në fjalë ndodhi kur një vajzë e një djalë po shkëmbenin puthje pasionante mes tyre, aq sa humbën ekuilibrin dhe u rrëzuan.


Mediat e huaja shkruajnë se viktimat janë identifikuar si Maybeth Espinoz, 34 vjece dhe Hector Vidal, 36 vjeç.

Ata po shkonin në shtëpi pasi dolën nga një klub nate të shtunën e kaluar, kur edhe ndodhi episodi fatkeq. Ndërkohë, thuhet se Maybeth ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa Hector pasi u transportua në Spital.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu