• |
ide | kryesore

Video/ Messi Jr bën xhiron e botës: gol dhe festim pikërisht si i ati

Sport, Video

“Si i ati edhe i biri” thotë një proverb i vjetër. Mateo Messi është vetëm 4 vjec (mbushur pikërisht sot) e rrugë natyrisht që duhet të bëjë shumë, edhe për tu krahasuar minimalisht me legjendën e futbollit e me shumë mundësi të paarritshmin Lionel Messi.

Por ndërkohë, dicka të vogël e ka mësuar: festimin e golave të Pleshtit, si dëshmon një video e shpërndarë në Instagram nga Antonela Roccuzzo, gruaja e fenomenit të Barcellona.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu