• |
ide | kryesore

Dua Lipa dhe Anwar Hadid lyejnë thonjtë njësoj

Paparazzi, Slider

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, që prej disa muajsh ka nisur lidhjen me modelin Anwar Hadid.

Ato kanë ndërmarrë hapin e bashkëjetësës, janë prezantuar me familjet e njëri-tjetrit dhe shihen kudo të shoqëruar.
Dua dhe Anwar së fundmi kanë vizituar artisten e thonjve Mei Kawajiri, e cila ju ka lyer thonjtë me modelet e zgjedhura nga veta ata. Anwar ka zgjedhur një manikyr neoni blu, rozë dhe të verdhë me “APLUS” të shkruar nëpër thonjë.
Nga ana tjetër, Dua ka zgjedhur një ngjyrë bezhë të hapur dhe ka vizatuar figura gjeometrike në rozë dhe jeshile.
Dyshja po ashtu kanë fotografuar duart së bashku duke treguar thonjtë e sapolyer.
I dashuri i Duas, njihet për një stil të veçantë. Ai po ashtu ka lyer dhe flokët, njëherë bjond e më pas në rozë.


1 Comment

  1. Na e shpifi kjo kurva derrokardashian
    Vecse me shqiperine ska lidhje se disa na e ngrejne pale sec na ka bere e cfar na ka arritur edhe kim nga kurve u be ne supervip se u pallua kjo me sdije cte beje me ngeli tu ndru dashnor tani besok rradhen mund ta kete ndonje zezak 2 metrosh me 3 kembe💪 😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu