• |
ide | kryesore

Sëmuret papritur kryeministri Edi Rama

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama duhej të merrte pjesë në ceremoninë e 10-vjetorit të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit që u zhvillua mbrëmjen e së hënës në Pallatin e Kongreseve, por në momentet e fundit ka lajmëruar se është sëmurë. Lajmin e dha vetë Presidenti i FSHAZH, Michael Granoff.

“Kryeministri nuk mundi të vijë sepse nuk ndjehet mirë me shëndet. Edhe ai do mbante fjalim”, – tha Granoff.


Gjatë paradites Edi Rama zhvilloi disa aktivitet publike. Në mëngjes zhvilloi një mbledhje me Grippin Parlamentar të PS-së. Më pas mori pjesë në çeljen e vitit të ri akademik në Univeristetin e Mjekësisë. Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e përkeqësimit të menjëhershëm të kreut të qeverisë shqiptare. ©LAPSI.al

31 Comments

  1. QE ESHTE BIR KURVE KJO DIHET . DHE QE DUHET ME I QIRE ANETEN DIHET . DHE QE ESHTE BERE NJERIU ME I URRYER NDER SHQIPTARET PERSERI DIHET , POR VDEKJEN NUK JA UROJ .
   PER MUA TE JETOJE SA TE DETE POR TE LARGOHET NGA SKENA POLITIKE KY DHE SHUME TE TJERE.

   1. Mere ate karin e rames ti o bobi e çoja joteme ne shtepi meqe e zeke me goj.nuk kemi nevoj per karin e tij se nuk kemi ça te bejm tonin

 1. Jeni nje tufe zagaresh por te zgjebosur, Rama edhe semuret se nuk eshte hekur… pa ju vene ne rresht ju shpellaret , nuk iken Rama jo!!

 2. E shikoni o shurranjose e shpellare qe ai dhe kur nuk eshte ju ben ju ti bini me dore duke diskutuar ne bodrumet e shqupit,shkoni lahuni o shpellare,se rama tall loqet me ju gjithe diten

 3. Mos te vdesi, se nuk i urohet vdekja askujt se edhe ligji per cdo lloj krimineli parashikon maksimumi burgim te perjetshem . Por i urojme nje largim te perjetshem nga politika te SantaKlausit te krim-politikes. Homologu i Perbindëshit të Viçidolit .

 4. Hajd me hair! se na ngeli m’der si Sala! Ca nga Spaku, ca nga semundja, jepi shqipo se po shpeton nga te paudhet!!
  Mona e hoqi P***in! Sales po i bi Ataku! Edi filloji me sukses, se syte po ishkojne majtas djathtas si ai artisti hollivudit! Marsh te tjeret nga prapa, ishallah oh Zot na shpeto! Ki meshire dhe per ne! Oh zot, Ka dy dite qe me tha gruaja e kish pare ne ender!! Dhe po te pa kjo imja!! Ike lala!! Ah ta marrsha t’keqen lala!! Kam gru une ore!! Kur thoshte mjeshtri Fadil Hasa!!

 5. Akoma s ka ikur kurvi , byth qiri, pederasti, familja e degjeneruar, ky qe shet atdheun tek Serbet, ky qe shet nderin e gjithkujt vetem e vetem te jet km, ky kurv qe s ka monster me te poshter ne planet.

 6. Vazhdoni mesturboheni o shurranjoset e salihut neper bodrumet e shqupit ftoni dhe lulu ti bashkohet orgjise se zhulin,shkoni lahuni o shurranjose e shpellare merni dhe jurin stalinin zigurin xixa vlonjatin dhe te gjithe zhulsat

 7. Mire ne qe nuk lahemi, se helbete zhul eshte verdalle, po ky loqja takohet dhe me te huaj.
  Ndoshta zhuli eshte performance artistike.

 8. Qe cke me te dhe tju bej mire rilindasve sic i ka bere. Hidhini mos harroni pak puder rilindase siper. Dhe zhytuni shume e shume ne keneten rilindase aq sa te pamundur ta keni per te dale. Se keneta keshtu e ka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu