• |
ide | kryesore

Rihanna publikon librin e ri

Paparazzi, Slider

Rihanna ka publikuar një libër prej 1,050 fotografish të vetvetes i cili ka kushtuar afërsisht 116 mijë dollarë.

“Autobiografia vizuale” përfshin imazhe të relaksimit të saj në plazh dhe duke pozuar në vende të ndryshme.
Reperia Cardi B, 27, pagoi 112 mijë dollarë për një botim të rrallë të librit me foto të Rihannas në një ankand, i cili u bë i plotë me një piedestal prej 2.600 dollarësh prej mermeri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu