• |
ide | kryesore

Video/ Çinari vendos qetësinë me golin e tretë: Partizani në festë

Sport, Video

Partizani nuk hoqi dorë nga sulmet, pavarësisht tronditjes që shkaktoi goli i Gripshit. Skuadra e Lerdas insistoi dhe kurorëzoi përpjekjet me golin e tretë të shënuar nga Cinari. Shkodrani, pas golit që i shënoi ish-skuadrës së tij katër ditë më parë, ndëshkon edhe Skënderbeun në minutën e 60. Marrje topi elegante e sulmuesit që mposhty Kolicin, duke kthyer qetësinë në kampin e të kuqve, që shohin gjithnjë e më të përmbushur misionin kryesim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu