• |
ide | kryesore

VIDEO që po çmend rrjetin, dalin mesazhet e Ramës për ministrat në chat

Syri i Lapsit

Një video-montazh është bërë viral në rrjetet sociale pasi improviziohet biseda e kryeministrit Edi Rama me ministrat dhe figura të tjera brenda PS-së.

E gjithë biseda nis me ngitjen e aeroplanit “Migjeni”, në të cilin të gjitha ministret duan të bëjnë një xhiro dhe përfundon me kokainën e kapur në portin e Durrësit.


Sigurisht që në video nuk mund të mungonin as të ftuarit specialë si dy ish-ministrat e Brendshëm Saimir Tahiri dhe Fatmir Xhafaj dhe deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi. Shikojeni dhe shijojeni!

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu