• |
ide | kryesore

Gashi: Fëmijët e mi do të jenë të pasur

Paparazzi, Slider


Gashi është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht jo vetëm në Instagram po edhe në Twitter ndonëse një pjesë të tyre më pas i fshin (sidomos deklaratat).

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Gashi ka treguar se kënga e tij ‘My Year’ do klasifikohet çdo vit numri 1.

Po ashtu reperi ka bërë dhe një deklaratë të papritur:

“Fëmijët e mi të ardhshëm janë që tani të pasur”, ka shkruar ai, duke dashur të thotë se ka grumbulluar një pasuri të atillë që i mbulon dhe shpenzimet e fëmijëve të tij në të ardhmen, për më tepër iu mundëson dhe luksin e një të pasuri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *