• |
ide | kryesore

Lady Gaga anulon koncertet për shkak të sëmundjes

Paparazzi, Slider

Lady Gaga të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje.

Këngëtarja përmes një postimi njoftoi se po vuan nga një infeksion i sinusit dhe bronkitit.

“Unë jam aq e dërrmuar dhe nuk mund të performoj sonte për aq shumë njerëz që udhëtuan për të ardhur të më shohin,” shkroi ajo mbi një foto të vetes ku shihej duke marrë një infuzion. “Unë kam një infeksion të sinusit dhe bronkitit dhe ndjehem shumë e sëmurë dhe e trishtuar që nuk do të jem aty me juve sot” ishte shkrimi i këngëtares.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu