• |
ide | kryesore

Demet Ozdemir i merr vendin Neslihan Atagul, imazhi i ri i Pantene

Paparazzi, Slider

Neslihan Atagul përveçse një aktore shumë e dashur për publikun, është gjithashtu e njohur dhe figurë familjare për shkak se ka qenë dhe është imazh i kompanisë Pantene.
Por, duket se tashmë do të jetë imazh edhe një tjetër aktore shumë e dashur turke, Demet Ozdemir. Ajo ka marrë pjesë në festën e lançimit të produkteve të reja Pantente dhe është në xhirime për spotin e ri.

Prania e Demet Ozdemir në këtë mbrëmje ka kushtuar plot 17 mijë lira turke, në një fustan të zi klasik që patjetër i dha vëmendjen e duhur atë natë.
Ky shkëlqim i Demet është komentuar nga të gjithë duke lënë disi në hije Neslihan, e cila ishte e para që u bë pjesë integrale e Pantene.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu