• |
ide | kryesore

(FOTO) Shikoni çfarë bënte kryeministri kur stadiumi shpërtheu në brohoritje “Rama ik”?

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha teksa ka pershendetur tifozet qe shperthyen ne thirrje “Rama ik” mbreme ne stadiumin kombetar, ka treguar me foto se cfare bente nderkohe kryeministri i vendit

Ne faqen e tij ne Facebook, ai ka publikuar edhe një foto, e cila sipas tij, tregon gjendjen e Ramës në momentin që degjonte thirrjet “Rama ik”.

Postimi i Berishes

Edvin Mafia e pesoj si Çaushesku.Ai struket i tmerruar kur stadiumi çahej dhe ushtonte nga thirrjet e 20000 tifozeve “Rama Ik” duke perseritur thirrjet e rumuneve per Çausheskun ne dhjetor te vitit 1989. Nderim Tifozeve Kuq e Zi! E tmerruan Zografin Bis!! sb

22 Comments

 1. Ne gop te Anetes do veç o kerme! Hajde forca me komente ne mbrojtje te LideritSuprem (sumqim) sufllaqistet e Fugçpumit!

  1. Sot qenkan ne linje te pare komentuesit “soft” dhe te edukuar si “Ardit”, “Linda”, …etj etj Tashme ju njohin dhe kalamajte e kopshtit o te mjere!

 2. Ç’vështrim pe’ luani ka udh’eqësi inë!
  Sipatrembur ndaj dindjes së atire që po e fiejnë.
  Prina Parti!

 3. Keta jane bijte e pishtareve te demokracise te viteve 90 qe mblidheshin ne stadiume jo per ndeshje por qe te shkaterronin vendin dhe me shume mund dhe na sollen kete rregjim. Preshin….

 4. Pse stadium ishte ai??? Kushedi sa kate siper tifoze pervalle tribunes… Tu lujt me pras ne byth me kete “Air Albania”

 5. Duke pare gjendjen e barit te ri, me shkoi ne mendje ajo kenga te filmi komunist “Ata ishin kater”:

  ” …Ndoshta bimë kjo tokë s’do të lindë’
  Por do rrisë partizanë!”

  FIKS!

 6. Pirth Sale pirth se lirohesh,te qan zemra per gjak o vampir,po ku i pe 20000 veta o plak i matufepsur apo ata 200-300 te paguarit e PDse dhe leshelise te duken 20000 ty,mire keq ky e beri nje stadium me standarte europiane e jo si ne kohen tende qe stadiumi ishte kthyer ne hale e kombetarja i loste ndeshjet jashte Shqiperise,baf tja besh nga inati o Sale se Basha nuk do behet kurre kryeminister se eshte i paafte dhe deshtak i lindur…

   1. kush ta tha motrs apo jot’eme,ti shkerdhej gjithe ropt e shpise ty dhe Berishes dhe gjithe ju pederastave kurva te PD dhe LSI sa per gojore ke Bashen mjeshter me pervoje Hollandeze…

 7. Brima e miut, per Mostrat.
  V. O
  Mostra Bisturia enderrin me diell, Mostra me citjane ruse enderrin me hone 15te…
  Te dy u falen te Muri Hebrejve, te breket e erdogan – putanes,
  KETA
  e përdoren
  per Hu qenefi
  e s’i huqenefs do e djegin,
  mjerziun delirant, Çkelqesen e tij
  naltmadhnine Perverse.

  Çarez Joe O juni Gomore Botnore!

 8. RRI SI MUT NASHI O KURVE . ME SAKT DO TA KUPTOSH KUR TE BIESH KOMPLET NGA KALI O KURVA E ANETES . VURE BYTHEN KUZHUNJER , NASHI PRIT GATIMIN OJ BUÇE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu