• |
ide | kryesore

Chriss Brown, baba për herë të dytë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Reperi amerikan Chris Brown dhe ish-partnerja e tij Ammika Harris janë bërë prindër të një djali të vogël.

30-vjeçari ka zbuluar lajmin e bukur për ndjekësit e tij në Instagram duke postuar një foto me datën: 11-20-19. Chris gjithashtu postoi një fotografi të vetes duke buzëqeshur, dhe një imazh të vetes i veshur me kapuç me fjalën “Born” të qëndisur në të.


Ndërkohë modelja 26 vjeçare ndau lajmin në Instagramin e saj me një emoji zemre dhe me fjalët: “U dashurova kur të pashë për herë të parë”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu